Hosco
Verhaal

Hotelmanagement gaat partnership aan met Hosco-vacatureplatform

Dankzij het Hosco platform hebben onze studenten en alumni Hotelmanagement toegang tot vacatures van toonaangevende hospitality-bedrijven op wereldvlak. Dit platform maakt het voor studenten gemakkelijker om hun stages beter te selecteren.  Eens afgestudeerd is het een tool om bij meer dan 1000 werkgevers vacatures op te volgen. Hosco is voor de sector wereldwijd een belangrijke partner voor het vinden van geschikt personeel. Voor de studenten van EhB is het dus een unieke kans om bij belangrijke hotelgroepen ervaring op te doen of een vaste job te vinden. 

Om de samenwerking te benadrukken, werd een nieuwe webpagina gecreëerd, zodat de link met onze school duidelijk zichtbaar is. Alumni en studenten van EhB kunnen op een eenvoudige manier inloggen.