In de vierde editie van de SBE Student Challenge werden studenten uitgedaagd om een uitkijkpunt te ontwerpen voor 'Le Jambon de la Semois' aan de Belgisch-Franse grens. Onder de vele getalenteerde deelnemers sprong één team er bijzonder uit: het team van Ilias Bachgada, student landschaps- en tuinarchitectuur aan onze hogeschool.
SBE, een onafhankelijk studie- en bouwkundig bureau, werkt samen met zijn klanten aan een duurzame toekomst.
Na vier maanden van intensief werken was het eindelijk zover: de jury sprak haar oordeel uit tijdens het slotmoment van de SBE Student Challenge. Elk team presenteerde hun ontwerp, maar het was het team van Ilias Bachgada, samen met Olivier Adam en Giel Lecho, dat de jury wist te overtuigen.
De jury prees het winnende ontwerp om de manier waarop het een totaalverhaal vertelt. Het ontwerp begint bij de vraagstelling en transformeert de nabije omgeving op een positieve manier. Het uitkijkpunt in het ontwerp blijft subtiel, met een knipoog naar de elementen die het benadrukken.
Ilias Bachgada en zijn team hebben niet alleen een functioneel en esthetisch ontwerp neergezet, maar ook een visie voor de toekomst van de site. Hun inzet en creativiteit zijn een inspiratie voor alle #studentsatplay die deelnamen aan de challenge.
Gefeliciteerd aan Ilias, Olivier en Giel voor hun fantastische prestatie! En natuurlijk een grote dank aan alle andere deelnemers voor hun harde werk en toewijding. We kijken uit naar de verdere ontwikkelingen en realisaties van deze veelbelovende jonge talenten.