Werken én studeren combineren? Het kan. EhB biedt talloze werktrajecten aan waarbij je kan studeren en werken tegelijkertijd. Isabel, oud-werkstudent Sociaal Werk, deelde haar ervaringen voor onze camera. Ze vertelt over hoe het voelt om opnieuw te studeren, hoe de opleiding er concreet uitziet en wat de toekomst brengt met haar nieuw diploma.
Isabel, 40 jaar, werkt bij de Federale Politie in Brussel. Ze had nood aan een nieuwe uitdaging en vond de opleiding Sociaal Werk. Ze koos ervoor om de opleiding te spreiden over 5 jaar en haar nieuw avontuur waar te maken. Hieronder bekijk je haar verhaal.
Op je 18e is verder studeren een logische stap, op je 40e is (opnieuw) studeren een zeer bewuste keuze.
Isabel
oud-werkstudent Sociaal Werk
Sorry, deze content is niet beschikbaar
Om je ervaring te verbeteren, zorg ervoor dat je doelgerichte cookies aanstaan.
Bij EhB kan je studeren op maat. Flexibiliteit is het grootste pluspunt binnen een werktraject.
Persoonlijke coaching
Docenten, studiebegeleiders en trajectbegeleiders staan 100% voor je klaar tijdens je studies. Ze begrijpen je situatie als werkstudent en helpen je om je studies zo vlot mogelijk te doorlopen.
Je kan je traject invullen naar je eigen mogelijkheden en capaciteiten.
Isabel
oud-werkstudent Sociaal Werk
5 feiten over werken en studeren aan EhB
Studeren op maat: je kan je eigen studietraject samenstellen.
Je kan leren én leven tegelijkertijd. Wij houden rekening met je persoonlijke situatie.
Docenten, studiebegeleiders en trajectbegeleiders staan klaar om je te helpen.
Je kan veel zelfstandig thuis studeren, inclusief persoonlijke coaching.
Je hebt niet alleen les met jongeren. De leeftijden verschillen van 17 tot 77.
Lezen is een essentiële, maar complexe vaardigheid. Een vroege start, vooral voor kansengezinnen, is cruciaal. De interactieve tentoonstelling 'Voorlezen komt voor lezen' reist langs Brusselse organisaties en staat van 19/11 tot 10/12/2025 op campus Kanal. Ze toont hoe kleine, dagelijkse activiteiten bijdragen aan de leesontwikkeling van kinderen. De wereld zit vol ‘leeskansen’: verkeersborden, reclame, gezichten, dieren… alles biedt aanleiding tot gesprek. Warme, talige interactie is de sleutel. De expo is een ideaal instrument om familiegeletterdheid te verkennen, samen met ouders en professionals.
De studenten kleuteronderwijs en PJK kregen alvast een rondleiding op deze interactieve expo, kom gerust zelf ook eens langs!