Voetbalfans
Verhaal

Scoor korting op tickets voor de Red Flames!

STUVO van Erasmushogeschool Brussel gaat de samenwerking aan met de Belgische voetbalbond. Om de start van het academiejaar nog wat te vieren krijg je heel wat korting op tickets voor de komende match van de Red Flames

Goed nieuws voor alle voetballiefhebbers aan EhB: je geniet nu al van een speciaal studententarief voor de volgende wedstrijd van de Red flames.

Na een pittig EK staan onze Red Flames weer te popelen om alles te geven. 🔥
Op dinsdag 28 oktober om 20.30 uur keren ze terug naar Den Dreef (standion Oud-Heverlee Leuven) voor een beslissende Nations League-barrage tegen Ierland.

Je mag je verwachten aan een fantastische sfeer: photobooths, sminkstandjes en een speciale huldiging voor onze kapitein Tessa Wullaert, die haar 150ste interland viert. De Flames willen koste wat kost hun plek in groep A behouden — en jij kan erbij zijn om hen vooruit te stuwen!

Als student geniet jij bovendien van een exclusieve korting: met de code BRFIRESTUDENT2025 betaal je slechts 5 euro voor je ticket.

 

Flames
Deel dit