Sportlessen

Indien je wenst deel te nemen aan ons sportaanbod moet je in het bezit zijn van een sportsticker die je op je studentenkaart van de Erasmushogeschool Brussel moet plakken. Een sportsticker geeft je toegang tot een mix van maar liefst 28 verschillende en gevarieerde sporttakken, waar je wekelijks tijdens de academische lesweken kan aan deelnemen. De activiteiten vinden plaats in Jette, Brussel centrum en Etterbeek.

Met de sportsticker mag je 1 academiejaar lang zappen naar jouw favoriete sport. De sportmix biedt je een mix aan van 28 verschillende sporten waaraan je kan deelnemen tijdens de volgende periodes:

  • van 21/09/19 tem 21/05/2021
  • geen lessen op feestdagen, van 19/12 tot 07/02 (kerstvakantie/blok- en examenweken) en tijdens de paasvakantie.
  • van 21/9 tot 2/10 zijn er gratis opendeurweken en kan je alle sporten in de sportmix gratis uitproberen (mits reservatie op voorhand via de Nova Sport App)
Koop je sportsticker HIER aan!

Maandag

Badminton 17 - 19u VUB sportcomplex Etterbeek
Basketbal 17 - 19u VUB sportcomplex Etterbeek
Bodymix 18 - 19u VUB sportcomplex Etterbeek
Conditiegym ism Friskis&Svettis Brussels 19 - 20u VUB sportcomplex Etterbeek
Gaelic Football ism Belgian Gaelic Association 19.30 - 22u VUB sportcomplex Etterbeek
Kickboksen ism Technical Boxing Club Brussels 19 - 20.30u Dojo Basic Fit Jette
Omnisport 17 - 19u Sportzaal Basic Fit Jette
Tai Chi 12 - 13u VUB sportcomplex Etterbeek
Yoga 20 - 21u Sporthal MABO (Moutstraat 22, 1000 Brussel)
Zwemmen 21 - 22u VUB sportcomplex Etterbeek

 

Dinsdag

Badminton

12 - 13u

VUB sportcomplex Etterbeek
Conditiegym ism Friskis&Svettis Brussels 19 - 20u VUB sportcomplex Etterbeek
Floorball ism Bandy International 19 - 21u VUB sportcomplex Etterbeek
Onderwaterhockey ism Brussels Under Water Hockey 21 - 22u VUB sportcomplex Etterbeek
Pilates 12 - 13u VUB sportcomplex Etterbeek
Tafeltennis 12 - 13u VUB sportcomplex Etterbeek
Voetbal 16.30 - 18u VUB sportcomplex Etterbeek
Volleybal 17 - 19u VUB sportcomplex Etterbeek

 

Woensdag

Akido 18 - 19u Dojo Basic Fit Jette
Atletiek ism Brusselse Atletiek Vereniging 18.30 - 20u VUB sportcomplex Etterbeek
Boksen 18 - 20u VUB sportcomplex Etterbeek
Conditiegym ism Friskis&Svettis Brussels 19 - 20u VUB sportcomplex Etterbeek
Karate ism Sawada Karate Club 18 - 20u VUB sportcomplex Etterbeek
Kendo ism Wakakoma Club 19 - 21u VUB sportcomplex Etterbeek
Kickboksen ism Technical Boxing Club Brussels 19 - 20.30u Dojo Basic Fit Jette
Kinball ism K-ribou Brussels 18 - 20u VUB sportcomplex Etterbeek
Omnisport 17 - 19u Sportzaal Basic Fit Jette
Parcours 18 - 19u VUB Sportcomplex Etterbeek (vanaf 4/11)
Rugby ism Brussels Celtics Rugby Club 18 - 20u VUB sportcomplex Etterbeek

 

Donderdag

Badminton 17 - 19u VUB sportcomplex Etterbeek
Basketbal 12 - 13u VUB sportcomplex Etterbeek
Conditiegym ism Friskis&Svettis Brussels 19 - 20u VUB sportcomplex Etterbeek
Dance Mix 19 - 20u VUB sportcomplex Etterbeek
Hurling ism Belgian Gaelic Association 19.30 - 22u VUB sportcomplex Etterbeek
Kung Fu 17 - 18u VUB sportcomplex Etterbeek
Omnisport 17 - 19u Sportzaal Basic Fit Jette
Strong HIIT 19 - 20u Dojo Basic Fit Jette
Volleybal 17 - 19u VUB sportcomplex Etterbeek
Yoga 18 - 19u VUB sportcomplex Etterbeek
Zwaardvechten 18 - 20u VUB sportcomplex Etterbeek