U bent hier

Eerste infodag EhB groot succes

Het was even bang afwachten, na al die nieuwsberichten over Brussel, maar onze eerste infodag afgelopen weeken bracht heel wat volk op de been. We zijn gelukkig dat het gezond verstand primeerde bij onze toekomstige studenten en hun ouders. De EhB-personeelsleden en -studenten gaven de nodige uitleg en beantwoorden alle vragen van de aanwezigen. Op het RITCS en het Conservatorium konden ze bovendien genieten van eindwerken en optredens van de studenten 

Heb je deze infodag gemist, check dan hier de volgende data. Voor onze Schools of Arts RITCS en Koninklijk Conservatorium Brussel zijn er geen opendeurmomenten meer, maar daar kun je uiteraard nog altijd terecht op afspraak. Neem contact op via deze links: RITCS en KCB.

Bekijk de foto's op Flickr.

Thema

Departement

Deel dit artikel